Menu »   Polmot Strona GłównaPolmot Strona Główna  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościWiadomości  MapaMapa   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Komarzyna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PolmotForum Strona Główna -> Polskie motocykle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Razor
GG: 3269727
Młodszy kierowca
Młodszy kierowca

Sprzęt: Suzuki SV 1000 2004

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 21:19    Temat postu: Komarzyna Odpowiedz z cytatem

Witam, zabrałem się za remont właśnie takiej jednej pierdziawki. Nigdy dotąd nie rozbierałem Komara, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Nie mam doświadczenia z 50tkami, więc mam parę pytań. Mój komar wygląda jak ten Sobiego http://www.polmot.skip.pl/forum/viewtopic.php?t=5140 tyle, że jest ojebany pędzlem niebieską farbą.
1. Mam problem z silnikiem, tzn wczoraj go uruchomiłem, pochodził ładnie chwilke, ale nagle sam wrzucił bieg i zgasł. Zobaczyłem potem że sprzęgło się ślizga, więc rozkręciłem i wymieniłem na nowe tarcze. Co mnie zaciekawiło to jakiś strasznie koślawy mechanizm wysprzęglika. Nigdzie nie moge znaleźć w necie schematu przestrzennego tego wysprzęglika jak on wygląda w orginale, nie wiem czy może nie brakuje mi jakiejś części. Miałbym prośbę o jakieś schematy silnika (takiego samego jajka jak ma Sobi z biegami w rękach, komar jest z '75 roku) i zdjęcia kompletnego aparatu wysprzęglika oraz tego do zmiany biegow z 2 strony silnika z instrukcją jak sie go ustawia.

Szczerze powiem - WSKa była latwiejsza w naprawie niz ta dziwaczna pierdziawka.

Został mi Bak do WSK z końca lat produkcji, mi nie potrzebny już. 10zł plus wysyłka :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PolmotForum Strona Główna -> Polskie motocykle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: